10balikesir.com

BİZİM BAŞKAN İSTANBUL NÖBETİNDE

BİZİM BAŞKAN İSTANBUL NÖBETİNDE

AK PARTİ İSTANBUL’DA SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN TÜM KADROLARINI SEFERBER ETTİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ DA İSTANBUL’DA BALIKESİRLİ’LERİ İKNA ETMEKLE GÖREVLİ.

 

23 HAZİRAN’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi AK Parti ve CHP için ölüm kalım savaşı gibi bir kimliğe büründü. Gerek iktidar gerekse anamuhalefet ve müttefikleri İstanbul seçimi için tüm kadrolarını seferber etti. Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın seçim mücadelesinde milletvekillerinin yanı sıra büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları, parti örgütleri de İstanbul’daki seçim çalışmalarında görev üstleniyor.

 

SEÇİM çalışmalarının en önemli ayağını ise hemşehri örgütleri oluşturuyor. Türkiye’nin dört bir tarafından gelip İstanbul’a yerleşen yurttaşlar, kendi memleketlerindeki politikacıların hedef kitlesi durumunda. Onlardan biri de İstanbul’da yaşayan Balıkesirliler. AK Parti Genel Merkezi’nin talimatıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz İstanbul’da yaşayan Balıkesirli’lere yönelik seçim çalışması yapmak için İstanbul’a gitti.

 

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın önceki akşam daire başkanlarıyla yaptığı toplantının ardından Genel Merkez’in görevlendirmesiyle İstanbul’a gittiği öğrenildi. Yılmaz’ın hatfa sonuna kadar İstanbul’daki seçim çalışmalarına katılacağı belirtiliyor. Bu arada İstanbul’da yaşayan Balıkesirli’leri ikna çalışmalarında ilçe belediye başkanlarının da sorumluluk üstlendiği ve seçim nöbeti için sırayla İstanbul’a gidecekleri de gelen bilgiler arasında.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ