10balikesir.com

TÜFAD’DA CAN CANGÖK GÜVEN TAZELEDİ

TÜFAD’DA CAN CANGÖK GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Balıkesir Şubesi’nin 11’inci Olağan Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Can Cangök ve ekibi güven tazeleyerek bir dönem daha yönetime getirildi.

Kurtdereli Spor Salonu’nda düzenlenen TÜFAD Genel Kurulu’na Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, TÜFAD Genel Merkezi Yöneticisi Selahattin Tavukçuoğlu, dernek üyeleri ve spor camiasından isimler katıldı. Kongrenin Divan Başkanlığını ise Sezgin Dedeoğlu yaptı.

TÜFAD Balıkesir Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu’nda Can Cangök başkanlığındaki yönetim görev süresince yaptığı çalışmalar ele alındı. Faaliyet, Denetleme Kurulu Raporlarının okunup oylandığı genel kurulda, Can Cangök başkanlığındaki yönetim oy birliğiyle aklandı.

 

ARICIOĞLU  TESİSLERDEKİ SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ

Toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Lokman Arıcıoğlu il bazındaki tesislerde bakım ve yenilenme çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

Arıcıoğlu Atatürk Stadının sezona yetişmesi için çaba sarf ettiklerini fakat 1-2 haftalık gecikme yaşayabileceklerini belirtti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Lokman Arıcıoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü ; “11.genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü olarak bütün branşların yanında olduğumuz gibi futbolun yanındayız. Tesislerimizi her geçen gün yenilemeye çalışıyoruz. Futbol antrenörlerimizin daha iyi imkanlarda müsabakaları hazırlaması için çaba sarf ediyoruz. Çünkü her antrenör iyi şartlarda hizmet etmek ister. Bizde elimizden geldiğince bunu sağlamaya çalışıyoruz. Balıkesirspor’umuzun maçlarını oynadığı Atatürk stadının çimleri şu an yenileniyor. Sezona hazır hale getirmeye çalışıyoruz. Belki 1-2 hafta maçlarını dışarıda oynayabilir. Onun haricinde Ali Hikmet Paşa Futbol tesislerindeki soyunma odalarını yeniliyoruz. Büyükşehir Belediyesinin de katkılarıyla bir yenileme çalışmaların yapıyoruz. Onun dışında ilçelerdeki sahaları inceledik. Biz her zaman kulüplerin ve antrenörlerin yanındayız”

 

CANGÖK; “GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM”

Kongrede güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Can Cangök yaptığı konuşmada TÜFAD’ın kalitesini arttırmak için çalışacakların söyledi.

Can Cangök; “ Öncelikle herkese teşekkür ediyorum gösterilen ilgiden dolayı. Kurumsallaşmak adına biraz daha adımlar atmak istiyoruz. Bu yüzden herkesi TÜFAD’ın yeni binasını davet ediyorum. Gelin görün neler yapılıyor eksikler neler. Orada bize destek olun.  TÜFAD’a habersiz dahi gelse kimsenin geri dönmemesi için oraya personel alacağız. Yapacağımız en güzel işlerden birisi bu. Yeni binamız gayet güzel bir yer oldu. Misafirlerimizi rahatlıkla ağırlayabileceğiz. Bunu sizin derneğe verdiğiniz paralarla kurslardan eğitimlerden gelen paralarla gerçekleştiriyoruz. Kaliteyi arttırmak adına elimizden geleni yapacağız. TÜFAD’ın kalitesini arttırmak için çalışacağız. İnternet sitemizde artık aktif olarak güncellenecek. Herkese tekrar gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

YENİ YÖNETİM

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Balıkesir şubesinin 11. genel kuruluna tek liste ile giren Can Cangök ve yönetimi kurulu yeni dönemde güven oyu aldı. Can Cangök’ün başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Başkan Can Cangök, Başkan Yardımcıları Rıfkı Durak, İsmail Uzun, Cemal Avcu, Basın Sözcüsü: Yunus İçuz, Sekreter: Şahin Kaman, Sayman: Bülent Uğurlu, Eğitim Sorumlusu: Adem Özalp, Marmara Sorumlusu: Ö. Faruk Ahlatlı, Körfez Sorumlusu: Muhteşem Dumanlı, Veznedar: Muhammet Yılmaz, Üyeler: Ali İhsan Uysal, Ahmet Hasar, Ahmet Gürkan Şehirli, İrfan Yolaç.

 

Denetim Kurulu: Fikret Özdağan, Zağnos Bingöl, Mecit Uzun.

 

Genel Merkez Delegeleri: Can Cangök, Şahin Kaman, İlhan Çıtak, İsgender Şahan, Ahmet Hasar, Evren Üçkan, Hüseyin Gezmez, Erdoğan Ay, Metin Akın.”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ