10balikesir.com

TKK’DA YEDEK PERSONEL GÖREVE BAŞLADI

TKK’DA YEDEK PERSONEL GÖREVE BAŞLADI

TKK Balıkesir Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde 9 ziraat mühendisi ve 11 kooperatif görevlisi olarak istihdam edilecek 20 yedek personelin tebligat töreni gerçekleştirildi.

Yedek personellerin tebligat töreni, TKK Balıkesir Bölge Birliği  Müdürü Hilmi Tunahan Eyice ve Bölge Müdür Yardımcılarının katılımlarıyla Bölge Birliği hizmet binasında gerçekleştirildi.

Tebligat töreninde konuşan TKK Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice aday personellere hitap ederek “Tarım Kredi Kooperatifleri ülke tarımına can veren kurumların başında en eski ve en köklü kurumdur. Biz bu kurumda zor şartlarda üreten çiftçilerimize hizmet ediyoruz. Sizler de gerek kurum içinde gerekse sahada çalışarak üreticilerimize hizmet vereceksiniz ve hep beraber kurumumuzu da daha ileri noktalara taşıyacağız. Sizlerden beklentimiz oldukça yüksek, kendinizi işinize vererek çalışacağınıza ve kurumumuza artı değer katacağınıza yürekten inanıyorum. Hepinize görevinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim’’ dedi.

Konuşmaların ardından Bölge Birliği Müdürü tarafından tek tek tebligatları takdim edilen yedek personeller dört gün sürecek uyum eğitiminin ardından Balıkesir, Bursa ve Çanakkale Tarım Kredi Kooperatiflerdeki görevlerine başlayacaklar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ