10balikesir.com

KAYBETMEK YOK BALIKESİR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

KAYBETMEK YOK BALIKESİR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

CHP’nin Balıkesir Büyükşehir Adayı gösterdiği Milletvekili Ahmet Akın, PM’den çıkan kararın hemen ardından ilk şu mesajı verdi: “Balıkesir benim ailem, artık kaybetmek yok, kazanan Balıkesir için çalışacağız.” Akın’ın sonraki adımı, Facebook ve Twitter profellerindeki kapak fotoğraflarını güncellemek oldu. Akın’ın kapak fotoğraflarındaki ‘Balıkesir Milletvekili’ ifadesinin yerini ‘Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’ ifadesi aldı.

 

BALIKESİR BENİM AİLEM

AHMET AKIN’ın Büyükşehir Adaylığı, başta CHP tabanı olmak üzere Balıkesir kamuoyunda memnuniyetle karşılandı. Uzun süredir aday olmasına kesin gözüyle bakılan Akın, PM’nin açıkladığı kararın ardından ilk şu mesajı verdi:  “İnsanları ayrıştırmadan, 1 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye’yi doyuran il Balıkesir için çalışacağız. Köylümüz, çiftçimiz, etçimiz, sütçümüz, emeklimiz, esnafımız ile herkesi kucaklıyorum. Onlar kazansın, onların yüzü gülsün diye aday oldum. Projelerimiz hazır. Yakında hepsini halkımızla paylaşacağız. Milletvekili olurken de söylemiştim, Balıkesir benim ailem. Artık kaybetmek yok, kazanan Balıkesir için çalışacağız.”

 

DÖRT İLÇENİN ADAYLARI BELLİ OLDU

CHP Parti Meclisi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilk planda dört ilçenin belediye başkan adaylarını da belirledi. Buna göre Balya Belediye Başkan Adayı Orhan Gaga, Havran Belediye Başkan Adayı Bedri Şahin, Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler oldu. Manyas Belediye Başkanlığı görevini yürüten Tancan Barçın da yeniden Manyas’tan aday gösterildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ