10balikesir.com

KARESİ BASKETBOL ARTIK BÜYÜKŞEHİR’İN

KARESİ BASKETBOL ARTIK BÜYÜKŞEHİR’İN

Karesi Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Takımı Yarışma haklarını Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneğine devretti…

Karesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı, Karesi AVM Toplantı ve Nikah Salonu’nda yapıldı.

Kulüp Başkanı Levent Mertoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan olağanüstü genel kurulda, saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Ardından başkanlık divanı seçimi gerçekleştirildi. Kongrede kulübün basketbol branşının bütün hakları Büyükşehir Belediyespor’a devredildi.

 

 

YÖNETİM AKLANDI

Genel Kurul Divan Başkanlığı’na seçilen, Yahya Akduman toplantı gündemi ile ilgili bilgiler verdi. Kulüp Başkanı Levent Mertoğlu yönetim kurulu faaliyet raporunu okuyarak müzakereye sundu. Rapor ile ilgili söz alan olmadığından rapor oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edilerek ibra edildi. Daha sonra Bilanço gelir ve gider tabloları okunarak müzakereye sunuldu. Rapor ile ilgili söz alan olmadığından rapor oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edilerek ibra edildi. Ardından Denetim Kurulu raporu okunarak müzakereye sunuldu. Rapor ile ilgili söz alan olmadığından rapor oya sunuldu ve oy birliği ile kabul edilerek ibra edildi. Yönetim kurulu faaliyetleri oylanarak oy birliği ile yönetim kurulunun idari ve mali yönden İbrasına karar verildi. Denetim kurulu faaliyetleri oylanarak oy birliği ile denetim kurulunun İbrasına karar verildi.

 

 

BASKETBOL BRANŞININ BÜTÜN HAKLARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’A DEVREDİLDİ

Yeni dönem tahmini bütçesi okunarak oylamaya sunuldu. Tahmini bütçe hakkında söz alan olmadı ve yapılan oylamada Tahmini Bütçe oy birliği ile kabul edilirken, Basketbol branşının yarışmacı hakları ile alt yapı takımları haklarının Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Derneğine devredilmesine ve devir esnasında her türlü resmî işlemi yapmak üzere Yönetim Kuruluna yetki verilmesi hususu görüşüldü ve yapılan oylamada oy birliği ile kabul edildi.
Gündemde başka bir konuşulacak konu kalmadığından ve alınan kararlara muhalefet şerhi koyan bulunmadığından Divan Başkanı alınan kararların Karesispor adına hayırlı olmasını dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ