10balikesir.com

İTTİFAK BEST TURU YAPTI

İTTİFAK BEST TURU YAPTI

YIRCALI FABRİKANIN KAPILARINI MİLLET İTTİFAKI’NA AÇTI

Millet İttifakı’nın belediye başkan adayları Yırcalı Holding bünyesindeki Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş.’yi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, CHP ve İYİ Partililerden oluşan heyete önce fabrikayı gezdirdi, ardından işçilerle birlikte öğle yemeği yenildi.

 

 

MİLLET İttifakı dün Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş. (BEST)’nin Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasındaydı. BEST’in OSB’deki trafo üretim tesislerine yapılan ziyarette, İttifakın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu, Altıeylül Belediye Başkan Adayı Esin Balıbek, CHP ve İYİ Parti İl Başkanları, parti yöneticileri kalabalık bir ekip halinde BEST’e gitti.

Yırcalı Holding bünyesindeki fabrikanın üretim birimlerindeki çalışmaları yerinde izleyen heyet, BEST A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı’dan üretim aşamalarıyla ilgili teknik bilgiler aldı.

Heyet daha sonra fabrika yemekhanesinde işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.

 

SERKAN SARI: İŞÇİLERDEN

DESTEK İSTEDİK

BEST A.Ş. ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabında paylaşım yapan CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Millet İttifakı heyetini fabrikada kabul eden Yırcalılar’a teşekkür etti. Sarı, “İşçi, emekçi kardeşlerimiz ile birlikte öğle yemeği yedik onlar ile selamlaşarak desteklerini istedik. Balıkesir’de herkesin işi olsun, herkesin evinde ekmeği olsun istiyoruz. Daha huzurlu daha refah bir Balıkesir için çalışıyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ