10balikesir.com

CHP’DEN FENER ALAYLI KONSERLİ 19 MAYIS KUTLAMASI

CHP’DEN FENER ALAYLI KONSERLİ 19 MAYIS KUTLAMASI

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Balıkesir’de Pamela coşkusu yaşandı. CHP İl Gençlik Kolları bir ilke imza attı ve 19 Mayıs’ın 100. yılında pop müzik şarkıcısı Pamela’yı Balıkesirlilerle buluşturdu.

CHP, alternatif kutlamalar kapsamında önce İstasyon’dan Atatürk’e Anıtı’na bir fener alayı yürüyüşü gerçekleştirdi. Ardından Kuva-yı Milliye Meydanı’nda konser düzenlendi.

Tren garı önünde toplanan kalabalık grup, ellerinde taşıdıkları Türk bayrakları ve meşalelerle, marşlar okuyarak Milli Kuvvetler Caddesi, Anafartalar Caddesi ve Kızılay Caddesi üzerinden Atatürk anıtına yürüdü. Çok sayıda vatandaş, üzerinde  Mustafa Kemal Atatürk ve Türk bayrağı baskısı olan tişörtler giyerek yürüyüşe katıldı.

Atatürk anısına sloganlar atan gruba evlerindeki vatandaşlar da eşlik etti. Polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı yürüyüş, Atatürk Anıtında sona erdi. Anıt’ta saygı duruşu ve istiklal marşı okunduktan sonra kutlamalar, saat 22:30’da Kuvayi Milliye Meydanı’ndaki Pamela konseri ile devam etti.

Ünlü şarkıcı Pamela sevilen şarkılarıyla hayranlarını coştururken konserin başında CHP Milletvekilleri ve İl Başkanı Serkan Sarı ile birlikte İzmir marşını söylediler. Konser geç saatlere kadar devam etti.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ