10balikesir.com

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAK YAPI’YA ÇALIŞIYOR!

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAK YAPI’YA ÇALIŞIYOR!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Paşaalanı Bursa Yolu üzerindeki Fen İşleri Deposu olarak kullanılan 27 dönüm araziyi BAK Yapı Şirketi’ne satmıştı. 50 milyon TL’ye satılan arazide yine Büyükşehir tarafından temizlik ve hafriyat çalışmaları yapıldı.

İleriki günlerde temelleri atılacağı söylenen yeni konutların satışına ise çoıktan başlandı bile. BAK Yapı’nın çok bloklu yeni bir yaşam alanı olarak planladığı belirtilen sitenin tanıtım ve satış ofisi arı kovanı gibi çalışıyor.
BAK Yapı’nın inşa edeceği yeni yaşam alanına olan yoğun ilginin sebebi ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Vekili Yasin Sağay’ın tanıtım ve satış konusundaki yoğun destekleri.
Daha inşaat başlamadan çok sayıda dairenin satılmasında Yılmaz ve Sağay ikilisinin katkısı büyük…

Büyükşehir Belediyesi’ndeki daire başkanlarından şube müdürlerine, meclis üyelerinden personele kadar pek çok ismin kredi çekip BAK Yapı ile sözleşme imzaladığı öğrenildi.
Başkan Yücel Yılmaz’ın da 4+1 daire aldığı konuşuluyor. Bu arada satış ofisinde Başkan Yücel Yılmaz’ın daire satışları konusundaki desteğini her fırsatta dillendiren ve müşterilere Yücel Yılmaz üzerinden algı yapan bayan sorumlunun tavrı sıkıntı yaratmış. Yücel Yılmaz, şirketin patronlarıyla görüşüp satış sorumlusunun değiltirilmesini sağlamış.

Öte yandan ilçe belediye başkanlarının da yeni yaşam alanına ilgisi büyükmüş. Bazıları parayı ödeyip sözleşmeyi imzalamış bile…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ