10balikesir.com

ALTIEYLÜL’DE İLK HALK MECLİSİ

ALTIEYLÜL’DE İLK HALK MECLİSİ

Altıeylül Belediyesi vatandaşların sorunlarını ve isteklerini yerinde öğrenmek için ilk halk meclisi toplantısını Gündoğan mahallesinde gerçekleştirdi.
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, haftada bir gün farklı mahallelerden vatandaşlarla buluşacak. Halk Meclisi’nin ilk etkinliği 1.Gündoğan, 2. Gündoğan ve Gümüşçeşme mahallelerinden gelen vatandaşlarla gerçekleştirildi. 2. Gündoğan Mahallesi 15 Temmuz Şehitleri Parkı’nda bulunan Zeytin Dalı isimli kafede başlayan Halk Meclisi, 1.Gündoğan, 2. Gündoğan, Gümüşçeşme mahalle sakinleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti. Karşılıklı olarak istişare şeklinde gelişen toplantıda şikayet ve önerileri dikkatle dinleyen Başkan Avcı vatandaşın taleplerini not ettirdi.
Halk meclisine katılan vatandaşlar otobüs ile Gazi Osman Paşa mahallesinde bulunan 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir Anıtı’nı da ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Halk Meclisine katılan vatandaşlar, Başkan Hasan Avcı ile beraber Altıeylül Gelişim Merkezi’ni de gezerek merkezin çalışmaları ve hizmeti hakkında bilgi aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ